Intencje mszalne: 23 lutego - 1 marca 2020 roku

                                              

Niedziela, 23.02 -  VII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

7.30

  † Aleksandra Poradzisz (imienin.) - 14. r. śm., żonę Antoninę i syna Andrzeja

9.00

  SUMA - ZA PARAFIAN

10.30

  † Władysława Stefanowskiego - 37. r. śm., żonę Monikę, córkę Danielę oraz zm. z rodz. Stefanowskich, Wybierałów i Dybów

12.00

  † Walentego Snela (imienin) i Stanisława Torza

17.30

  W 85. rocz. urodzin Józefy z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Maryi i zdrowie

 
Poniedziałek, 24.02

7.00

  † Czesława Glinkowskiego

12.00

  Pogrzeb: śp. Elżbiety Hanisch             /kościół Serca Jezusowego/

18.30

  † Rozalię Roszczak - 10. r. śm., męża Mieczysława i syna Mariana

 

Wtorek, 25.02

7.00

  † Kazimierza Bielawnego

18.30

  W 25. rocz. ślubu Renaty i Dariusza z podziękowaniem Bożej Opatrzności za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Maryi i zdrowie

 

ŚRODA POPIELCOWA, 26.02 - REKOLEKCJE PARAFIALNE I SZKOLNE  - post ścisły

7.30

  † Grzegorza Jakubiaka

9.00

  Msza rekolekcyjna - szkolna

11.00

  Msza rekolekcyjna - szkolna

18.30

  † Tadeusza Dymarskiego i Jacka Walczaka

18.30

  † Mirosława Raźniaka

 

Czwartek, 27.02 - REKOLEKCJE PARAFIALNE I SZKOLNE

7.30

  † Konrada Kokota                                                     /9.00 i 11.00 Nauka w ramach rekolekcji szkolnych/

18.30

  † Leona, Wiktorię Szyrner, zm. dzieci i zm. z rodziny

18.30

  † Leokadię Łuczak, męża Antoniego, syna Zdzisława, Janinę, Stanisława Sobaniaków i zm. z rodziny

 

Piątek, 28.02 - REKOLEKCJE PARAFIALNE I SZKOLNE

7.30

  † Jana Butę                                                             /9.00 i 11.00 Nauka w ramach rekolekcji szkolnych/

18.00

  DROGA KRZYŻOWA   (dzieci - młodzież - dorośli)

18.30

  ZA ZMARŁYCH: +Zenona Jandrysiewicza +Krzysztofa Świętek +Marię Otwinowską +Stefana Szyja +Helenę Dudek +Józefa Hoffmanna +Jana Antoszka +Czesława Glinkowskiego +Kazimierza Bielawnego +Grzegorza Jakubiaka +Konrada Kokota +Mirosława Raźniaka +Mariusza Nowackiego +Marię Marek +Mariana Rybę +Weronikę Grześkowiak +Marię Macherzyńską +Elżbietę Hanisch

                                                                                 

Sobota, 29.02 - REKOLEKCJE PARAFIALNE

7.30

  † Jerzego Koniecznego - 8. r. śm.

17.30

  † Jerzego Stanisławskiego

17.30

  † Kazimierę, Kazimierza, Marię, Andrzeja, Rafała Wachowiaków, Zdzisława Wojcieszaka i zm. z rodziny

 


Niedziela, 01.03 - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"

7.30

  O szczęśliwą operację i zdrowie dla Ewy oraz błogosławieństwo w rodzinie

9.00

  SUMA - ZA PARAFIAN

10.30

  † Barbarę Waldowską i zm. z rodziny 

     /spotkanie z rodzicami dzieci Pierwszokomunijnych i firmą krawiecką szyjącą alby komunijne/

12.00

  † Teodora i Helenę Chudzińskich, Janinę Dudziak, Jana Szóstaka i zm. z rodziny

15.00

 GORZKIE ŻALE i Msza: † Henryka Gaszyńskiego - 20. r. śm., żonę Stanisławę, synów Lesława i Hieronima