Ogłoszenia duszpasterskie - 23 stycznia 2022 roku

III NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

1. W dzisiejszą Niedzielę Słowa Bożego pamiętamy o solenizancie ks. Mariuszu, w intencji którego celebrujemy sumę o 9.00. Serdecznie zapraszamy dzisiaj na godz. 15.00 na Koncert Kolęd w wykonaniu Zdunowskiego Zespołu Kameralnego "Akcent" pod kierunkiem państwa Grażyny i Sławomira Morawskich. Również dzisiaj z racji 23. dnia miesiąca zapraszamy o 17.00 na modlitwy i po nich na Mszę wieczorną przy relikwiach św. Ojca Pio z liturgicznym udziałem Grupy Modlitwy Ojca Pio.

2. Kochani Parafianie dziękujemy za Wasz udział w Mszach świętych kolędowych. To był czas uważnego słuchania Słowa Bożego, radosnego kolędowania i odkrywania, że tylko przy Jezusie możemy w pełni czuć się kochani i bezpieczni. Dziękujemy za złożone ofiary kolędowe, które przeznaczamy na spłatę 2 tury wymiany dachu na naszym kościele. Kartki na daninę oraz poświęcona kreda oraz woda są przy ołtarzu MB Bolesnej. Przy tej okazji dziękujemy kolejnym 6 rodzinom za ofiary w kopertach i 2 rodzinom za przelewy na konto parafialne w minionym tygodniu jako cegiełki na powstałą, nową kotłownię w kościele. Ufamy, że mimo tak wielkiej podwyżki cen za gaz, nie będziemy zmuszeni wyłączać ogrzewania w naszym kościele. Prosimy o pomoc, także tę modlitewną.

3. Jest lutowy numer "Małego Gościa Niedzielnego" a w nim, poza bardzo interesującymi artykułami dla dzieci i młodzieży, dwustronna zawieszka na klamkę: "Czytam, nie przeszkadzać".

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele parafialnym jest od poniedziałku do piątku godzinę przed wieczorną Mszą, tj. 17.30-18.30. Serdecznie zapraszamy!

5. Zmarła nasza parafianka śp. Mirosława Jaskólska, l. 89 z ul. Polnej, pogrzeb we wtorek o 12.00. Wieczny odpoczynek...

ks. Krzysztof Śliczny,