Ogłoszenia duszpasterskie - 21 kwietnia 2024 roku

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - Dobrego Pasterza

1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień wdzięczności oraz modlitw o świętość życia dla kapłanów, sióstr zakonnych, diakona Fidelisa i kleryka Szymona oraz będziemy w ufnej modlitwie prosić Pana Boga o dar nowych powołań do służby w Kościele, także z naszej parafii.

2. We wtorek w Uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski o 18.00 Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza wraz z księżmi na Drogę światła - nabożeństwo spotkań z Jezusem Zmartwychwstałym, pt.: "Co ma wyróżniać wspólnotę Kościoła?" Grupa Modlitwy po Mszy świętej ma spotkanie w salce parafialnej.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku pół godziny przed wieczorną Mszą św.

4. Jest do nabycia nowy numer diecezjalnego dwutygodnika "Opiekun"...

5. Zachęcamy do zagłosowania w wyborach samorządowych.

6. Wszystkim życzymy obfitości Bożych łask i otwartości na działanie Ducha Świętego w nas.

Ks. Krzysztof Śliczny